Інтернет-магазин ТакТо зараз пропонує широкий асортимент одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини. Але чи вдалося йому одразу досягти такого успіху та привернути увагу покупців? Ні, щоб стати відомим на ринку, співробітникам довелося прикласти чимало зусиль та витратити багато часу для досягнення цілей. З чого ж все починалося?

 

Інтернет магазин взуття та одягу: історія успіху

Компанія TakTo була створена ще у 2017 році. Тоді на маленькому підприємстві працювало лише двоє людей. Товари зберігалися та пакувалися ними на невеликому складі. Але час минав, амбіції збільшувалися, цілі ставали зовсім іншими. Працівники компанії намагалися задовольнити вимоги кожного клієнта, врахувати його побажання. На жаль, двоє людей не могли повноцінно виконувати всі обов'язки. Саме з цієї причини у 2020 році відкрився великий магазин одягу та взуття ТакТо. Наразі компанія реалізує широкий асортимент продукції для будь-якої вікової категорії. Всі товари характеризуються чудовою якістю, відмінними експлуатаційними показниками, сучасним дизайном. А ще постачальник Takto пропонує купити одяг та взуття в інтернет магазині за доступною ціновою політикою. Він веде пряму співпрацю з фірмами-виробниками, що добре себе зарекомендували.

Інтернет магазин взуття та одягу ТакТо - це ідеальна можливість заощадити кошти, але при цьому отримати якісний товар. Гасло компанії - "Купуй все за доступними цінами в одному місці, не витрачай час на пошуки деінде!"

 

Чому варто купити одяг та взуття у постачальника ТакТо?

Постачальник товарів для всієї родини ТакТо користується попитом з таких причин:

  • У каталозі представлений багатий вибір товарів на будь-який смак та для різних вікових категорій. Купити одяг та взуття тут можна як для маленьких дітей, так і людей похилого віку.

  • Постачальники взуття та одягу стежать за своєю репутацією. Саме тому перед реалізацією вся продукція проходить перевірку на наявність браку. При виявленні навіть незначного дефекту товар не надсилається замовнику. Все це робиться для того, щоб клієнт залишився задоволеним покупкою та звернувся до інтернет-магазину TakTo повторно.

  • Постачальники одягу в Україні, які добре себе зарекомендували, пропонують товари за помірними цінами, але вони не економлять на їх якості. Для пошиття одягу та взуття застосовуються лише сертифіковані матеріали. Саме тому кожен виріб служить довго, не втрачає своєї привабливості, виконує всі необхідні функції. Інтернет-магазин одягу та взуття за низькими цінами намагається задовольнити вимоги навіть найвибагливіших покупців.

  • Купити одяг від постачальника варто тому, що доставка здійснюється в строго обумовлені терміни. У разі оплати замовлення до 12:00 товар відправляється того ж дня, після 12:00 - на наступний. 

  • При необхідності менеджери готові відповісти на всі питання, що цікавлять клієнтів. Замовник не може визначитися з розміром чобіт, кросівок, мокасинів тощо? Не проблема, адже завдяки висококваліфікованому персоналу вдасться купити взуття від прямих постачальників онлайн, яке ідеально підійде за всіма параметрами. Те ж саме стосується дитячого, жіночого чоловічого одягу, нижньої білизни і т.д.

  • Постачальник взуття та одягу дропшипінг пропонує. Такий спосіб співпраці зводить до мінімуму ризики банкрутства, дозволяє розширити асортимент товарів та стати успішним бізнесменом.

  • Згідно зі статистикою, кожен другий клієнт, який хоча б один раз здійснив тут покупку, став постійним.

Навіщо платити більше, якщо є можливість придбати якісні речі за доступними цінами? Переконайтеся в цьому, зробіть замовлення в магазині ТакТо! Вас приємно здивує не лише асортимент товарів, а й першокласне обслуговування, індивідуальний підхід!