Інтернет-магазин одягу та взуття в Україні ТакТо реалізує товари з дропшипінгу. Ця пропозиція переважно викликає інтерес у власників торгових онлайн-майданчиків. ТакТо постачальник співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які за весь час свого існування на ринку встигли себе зарекомендувати з найкращого боку. Компанія здійснює продаж продукції за доступною ціновою політикою. Жодних націнок немає, завдяки чому замовник має можливість заощадити кошти. Товари для всієї родини перед відправкою проходять ретельну перевірку фахівцями. У разі виявлення навіть незначного дефекту вони не відправляються отримувачу. Не дивно, чому аксесуари, взуття та одяг від постачальника характеризується чудовою якістю.

 

Дропшипінг постачальники: переваги співпраці

Інтернет-магазин Takto пропонує дропшипінг одяг та взуття. До переваг такого співробітництва можна віднести наступне:

  1. Постачальники взуття та одягу реалізують широкий асортимент продукції. Замовнику немає потреби орендувати склад для зберігання товарів або відкривати офіс. Він може безпосередньо звернутися до компанії Takto.

  2. У будь-який момент дропшиппер може припинити торгівлю та зайнятися іншою діяльністю. Він не має нерозпроданої на складі продукції, укладених договорів з компаніями-перевізниками, гарантійних зобов'язань перед клієнтом.

  3. Дропшипінг постачальники одягу та взуття можуть бути різними. Дропшиппер має можливість відкрити торговий онлайн-майданчик із широким асортиментом товарів. Завдяки великому вибору, він може заробляти на дрібних продажах.

  4. Постачальники взуття та одягу мають на порядок більше завдань, аніж традиційні продавці. До обов'язків співробітників магазину ТакТо входять поповнення асортименту, контроль якості продукції, своєчасне відправлення замовлення.

  5. Націнки на товари дропшипінгу залежать безпосередньо від замовника. Щоб на продукцію був попит, рекомендується уважно переглянути сайти конкурентів.

  6. Співпраця відбувається за існуючим каталогом товарів. Щось нове вигадувати немає необхідності, оскільки постачальник товарів ТакТо надає замовнику уже готові фотографії та детальний опис продукції.

  7. Працюючи за системою дропшипінг, взуття та одяг немає потреби виробляти, упаковувати, відправляти клієнту. Натомість замовник може зайнятися рекламою товарів, які він пропонує на торговому онлайн-майданчику.

 

Чим вигідні товари по дропшипінгу від компанії ТакТо?

Зацікавили постачальники взуття в Україні? Можливо, потрібно здійснити продаж одягу, аксесуарів, товарів для дому? Інтернет-магазин Takto пропонує дропшипінг. Звернутися сюди варто з таких причин:

  1. Компанія співпрацює з виробниками лише якісної продукції. Націнки відсутні! Початкова вартість товарів більш ніж доступна.

  2. У каталозі представлений багатий вибір товарів для сім'ї. Асортимент регулярно наповнюється новинками.

  3. Погодившись на співпрацю з компанією, клієнт отримує знижку 2% від зазначеної суми на сайті під час реєстрації.

Дропшипінг – це ідеальна можливість заощадити кошти та мінімізувати ризик банкрутства. А ще така вигідна пропозиція дає можливість навіть новачку стати успішним. Компанія ТакТо робить все можливе, щоб бізнесмени були завжди задоволені співпрацею.